לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול למדבריות של פרו וצ'לה 16 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114


יום 1 – יציאה מתל אביב

אחר הצהרים יציאה מתל אביב דרך יעד ביניים באירופה לסנטיאגו.

יום 2 – סנטיאגו

נחיתה בסנטיאגו. קבלת פנים והעברה עם מדריך למלון.
אחר הצהרים נצא לסיור מודרך בעיר, הכולל את המרכז העתיק - פלאסה דה ארמאס (Plaza de Armas), מדרחוב הקניות פסאו אאומאדה ((Paseo Ahumada המלא בנגני רחוב וברוכלים, ופאלאסיו דה לה מונדה Palacio de La Moneda)),
לינה בסנטיאגו

 

יום 3 - סן פדרו דה אטקמה (San Pedro de Atacama) – עמק הירח

העברה לשדה התעופה (ללא מדריך) לטיסה קלמה (Calama) . העברה מאורגנת למלון בסן פדרו דה אטקמה.
דרך רכסי ה Salt mountain ו- Domekyo mountain. אחה"צ נבקר ב Salt mountain, Marte valley (הקרוי גם עמק המוות) ו- Moon valley ונתרשם מעוצמת היופי של השתקפות שקיעת השמש בנוף הקסום. העמק קיבל את שמו מפני שהאדמה כאן מזכירה קצת את אדמת הירח, ומיוחדת בכך שמשנה את צבעיה בהתאם לאור השמש.
לינה בסן פדרו דה אטקמה

 

יום 4 – סלאר דה אטקמה

נתחיל את היום בביקור במלחת Atacama- המלחה הגדולה ביותר בצ'ילה ובין המלחות הגדולות בעולם. כאן נמצאת לגונת Chaxa, מקום בו ניתן לפגוש 3 סוגי פלמינגוס. כמו כן נבקר בכפר הציורי Toconao ונצפה במגדל הפעמונים שנבנה בסגנון האטאקאמי הקלאסי. בהמשך נבקר בכפר Socaire והלגונות Menique ו Miscanti בגובה 4500 מ' מעל פני הים. אזור זה הוא חלק מהשמורה הלאומית “Los Flamencos”. הלגונות מוקפות בוולקנים מרשימים. ארוחת צהרים כלולה.
בסוף היום חזרה למלון.
לינה בסן פדרו דה אטקמה

טיול לארגנטינה

מידע למטייל

טופס יצירת קשר
גלריית תמונות

Atacama
Atacama1
GaysersAtacama
Picchu_Alpaca
Market_Peru
Macchu_Picchu
545
 

יום 5 – הגייזרים של טאטיו El Tatio – מצ'וקה (Machuca)

יציאה מוקדמת ל Tatio geysers. תצפית מקסימה במיוחד על רצועות העשן המבעבעות מעל הרי האנדים בשעת הזריחה.
אל-טאטיו נחשב לשדה הגייזרים הגדול ביותר בחצי-הכדור הדרומי, והשלישי בגודלו בעולם.
לאחר הביקור נמשיך אל כפר מצ'וקה הממוקם בגובה של 3440 מטרים, בהם מובילי הלאמות נהגו לעבור בדרך הנקראת" דרך האינקא". זהו מקום עוצר נשימה הממוקם באמצע הנקודה הגבוהה ביותר. חזרה ל San Pedro de Atacama בנופים קסומים של הוולקנים Torcopuri
לינה בסן פדרו דה אטקמה

יום 6 – סן פדרו דה אטקמה - לימה

העברה לשדה התעופה לטיסה ללימה דרך סנטיאגו.
לאחר הנחיתה, קבלת פנים והעברה למלון.
לינה בלימה

יום 7 – לימה - ארקיפה

בשעות הבוקר טיסה לארקיפה. עם הנחיתה העברה למלון.
ארקיפה. עיר קולוניאלית יפהפייה, הבנויה מסלע וולקני לבן. ומוקפת בכמה הרי געש צחיחים, בחלקם - מושלגים.
נצא לסיור פרטי מודרך בעיר, כולל ביקור במנזר סנטה קטלינה המשמש דוגמה מצוינת לחיים בתקופה הקולוניאלית, הכיכר המרכזית, הקתדרלה, בית הנזירים הישועי ושכונות קאימה (Cayma) וינאוארה (Yanahuara). ובמוזיאון חואניטה (מומיות בנות האינקה)
לינה בארקיפה

יום 8 – ארקיפה - קולקה

בשעות הבוקר נסיעה לקניון קולקה (Colca-Canyon), שעומקו כפול מזה של ה"גרנד קניון" בארה"ב. ממש מעל הקניון מתרומם לועו של הר הגעש סבנקאיה (Volcano-Sabancaya). תושבי האזור ידועים בתלבושותיהם המסורתיות המקושטות והצבעוניות. לעתים אפשר לראות גם את הקונדור - הנשר האנדיני. בדרך נופים מרהיבים של טרסות חקלאיות בשלל צבעים, הרי האנדים המושלגים וכפרים קטנים. ביקור בכפרים פיצ'ולו (Picholo), מקה (Maca), אצ'ומה (Achoma) וינקה (Yanque)
לינה בקולקה

יום 9 – קניון קולקה - ארקיפה - פונו

בבוקר יציאה לנקודת תצפית מרהיבה על הקניון (Cruz-del-Condor). מדובר בתצפית יפה על הקניון בו ניתן לראות את עופות הקונדור המרשימים של דרום אמריקה.
אחר הצהרים העברה לפונו, שעל האגם טיטיקקה (Titicaca) בגובה של 3,820 מ', הוא האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו. אורכו עולה על 170 ק"מ, ומכאן שהוא גם האגם הגדול ביותר בדרום אמריקה. הגובה פירושו שהאוויר צח להפליא, והמים הכחולים מרהיבים במיוחד.
לינה בפונו

יום 10 – פונו – האיים הצפים

השכם בבוקר שיט אל האיים הצפים של בני שבט אורוס. האיים הם מערכת של מספר איים מלאכותיים מעשה-ידי-אדם, הנמצאים באגם טיטיקקה בפרו, בסמוך לעיר פונו. האיים נבנו על ידי בני שבט האורו. בסביבות שנת 800 לספירה, ומדובר בעצם ברפסודות ענק, ששטחה של כל אחת מהן כמה עשרות מטרים מרובעים. חזרה לפונו.
לינה בפונו

יום 11 – פונו – חוליאקה - קוסקו

העברה לשדה התעופה בחוליאקה לטיסה לקוסקו. הגעה והעברה למלון. קוסקו הייתה בירת ממלכת האינקה. מכאן הם שלטו באימפריה שהשתרעה לאורך 5000 קילומטרים בהרי האנדים. היא שילוב בין בנייה אינקאית לבנייה קולוניאלית.
אחר הצהריים יציאה לסיור מודרך (כ4 שעות) באתרים המרכזיים של העיר וסביבותיה, נבקר במקדשים - כנסיות, מוזיאונים, בתי מלאכה וחנויות למלאכת מחשבת, במבצר-מקדש סקסאיוואמן (Sacsayhuaman), הבנוי מהאבנים המסותתות הגדולות בעולם, במקדש קוריקנצ'ה (Koricancha), כנסית לה מרסד (La-Merced).
לינה בקוסקו

יום 12 – קוסקו – מוראי ומאראס – עמק הקדוש.

נצא לביקור באתר הניסויים החקלאים בכפר ואל הכפר מאראס, לביקור בטרסות המלח של האזור. כפר באיזור ההררי שמעל העמק, שאנשיו מפיקים ממעיין מלוח בסמוך לו כמויות אדירות של מלח. מכרות המלח נקראים Salinas de Maras.
נבקר במוראי, טרסות מעגליות קונצנטריות, המדמות את ההבדלים המיקרו אקלימיים השונים המאפשרים לגדל מגוון גידולי חקלאות באנדים. הגעה לעמק הקדוש", עמק הנהר אורובמבה. הנקרא כך על שם האקלים הטוב השורר בו, האדמה הפורייה והנהר מעניק החיים. הטרם הגעה לאורובמבה נבקר בעיירה צ'ינצ'רוס. (Chincheros) .
לינה באורובמבה

יום 13 – אוליאנטה (Ollanta) - אגואס קלייאנטס (Aguas Calientes)

בשעות הבוקר נצא לביקור בעתיקות אולנטיטמבו, קומפלקס ארכיאולוגי חשוב מתקופת תרבות טוואנטיניסוי. טיפוס דרך הסמטאות האינקאיות עד למצודה הצופה על הנהר אורובמבה.
אחר הצהרים העברה לתחנת רכבת אוליאנטה (Ollanta). עלייה על רכבת ההרים (Vistadome) אל העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו. הגעה לAguas Calientes.
לינה באגואס קליינטס

יום 14 – מצ'ו פיצ'ו - קוסקו

סיור מודרך פרטי במצ'ו פיצ'ו- מצודה המדהימה (כשעתיים וחצי). לאחר ארוחת הצהרים (לא כלולה) זמן חופשי לביקור נוסף באתר. בשעות הצהרים חזרה לAguas Calientes ..
נסיעה ברכבת Vistadome לאורובמבה. העברה פרטית לקוסקו
לינה בקוסקו

יום 15 – קוסקו

יום חופשי בקוסקו. המלצות יינתנו בפגישת התדרוך.
אחר הצהרים העברה לשדה התעופה לטיסה ללימה. העברה למלון.
לינה בקוסקו

יום 16 – לימה – יציאה לשדה התעופה

בבוקר נבקר במוזיאון לארקו הררה (Museo Larco Herrera) – אחוזה מהמאה ה-18 המכילה אוסף כלי חרס מרשים, עבודות טקסטיל, זהב וכסף מ-3,000 שנות ההיסטוריה הפרה קולומביאנית
אחר הצהרים העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית.פולריס מונדי חברה המתמחה ביעדי התיירות הגיאוגרפים לנוסע העצמאי למגוון יעדים בעולם ולתקופות שונות.
אולי יעניין אתכם גם טיול לארגנטינה וצ'ילה למשך 18 יום  או טיול לפרו ל14 יום. 
* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

 

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

אולי יעניין אותך גם

ארגנטינה וצ'ילה
ארגנטינה וצ'ילה
פרו
אקוודור
טיול לפטגוניה ואיגואס שייט במיצרי מגלן טיול לפרו טיול לאקוודור
כולל נהיגה עצמית 19 יום כולל שייט
ונהיגה עצמית 22 יום
טיול 14 יום טיול כולל גלאפגוס 14 יום
לפרטים נוספים לפרטים נוספים לפרטים נוספים לפרטים נוספים
 
 

עיצוב ובניית אתרים