לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול לפרו ובוליביה 18 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

טיול לפרו בהתאמה אישית

 

מסלול הטיול לפרו


יום 1- בפרו - לימה

הגעה ללימה (Lima), שהייתה בעבר מקום מושבו של המשנה למלך ספרד. העברה למלון.
לאחר התארגנות נצא לסיור מודרך בעיר הקולוניאלית, נבקר בכיכר המרכזית,כיכר לס ארמס (Las Armas) , בארמון הממשל והארמון המלכותי ובקתדראלה. נצעד עד לסן פרנסיסקו, מנזר מהמאה ה- 17. בסוף הטיול נבקר במוזיאון היוקרתי לרקו אררה (Larco Herrera) בו תוכלו למצוא אוצרות רבים מהתקופה הפרה-קולומביאנית. לינה בלימה

יום 2 – לימה - הג'ונגל האמזוני

העברה לשדה התעופה לטיסה לפוארטו מלדונדו.
הגעה לשדה התעופה בפוארטו מלדונדו, איסוף והעברה לסירת מנוע להפלגה במורד נהר "אם האלוהים". לאחר כשלושת רבעי השעה הגעה אל לודג' רזרבה אמזוניקה ולאחר התמקמות בבקתה המרווחת ארוחת צהריים פרואנית בניחוח הג'ונגל.
כל אורח יכול לבחור מתוך רשימת סיורים ופעילויות שמציע המקום. אנו ממליצים ביום הראשון יציאה להליכה בשבילים המקיפים את הלודג' ומאפשרים הכרות ראשונה עם הג'ונגל האמזוני. אחר הצהריים ניתן גם להשתתף בהפלגת בין ערביים בלווי מדריך שבה ניתן לראות את השינוי בחיים בג'ונגל בין יום ללילה מבחינת בעלי החיים יונקים וציפורים גם יחד.
לאחר ארוחת הערב ניתן להאזין להרצאה.לינה בלוד'ג בג'ונגל

יום 3 - הג'ונגל האמזוני

למי שחפץ בכך ניתן להשכים קום (ארוחת בוקר מוגש כבר ב-5 בבוקר, הבופה המלא בין 7 ל-10). כל אורח מכין לעצמו, עם הגעתו ללודג' ובעזרת מדריך, את סדר היום שלו לפי העדפותיו, משך השהות, מזג האוויר ועוד.
ניתן, לדוגמא, לבחור במסלול הגשרים התלויים, בגובה של כ-30 מ' מעל לאדמה, מהם ניתן לחוות את הג'ונגל במימד אחר לגמרי ולצפות בבעלי החיים והציפורים: טוקנים, נקרים, קופים ועצלנים. לאחר ארוחת הצהריים בלודג' אפשר לצאת לסיור בשמורת טמבופטה שגם בה מינים רבים של בעלי חיים כגון אוטרות, קופים שאגנים, צבים ונחשים. לפני ארוחת הערב אפשר לצפות במצגת על חיי הג'ונגל בליוויי קוקטייל מרענן. לינה בלוד'ג בג'ונגל

קובץ המסלול להורדה

מידע למטייל

טופס ליצירת קשר לטיול לפרו
1
2
3
4
5
6
7
8
9
WA0026
WA0027
WA0044
 
יום 4 - הג'ונגל האמזוני - קוסקו

צ'ק אאוט וחזרה בסירה לפוארטו מלדונדו. אם הזמן מאפשר ניתן לבקר בשמורת הפרפרים בלודג' אינקטרה. העברה אל שדה התעופה לטיסה לקוסקו. הגעה והעברה למלון. המשך יום חופשי להסתגלות לגובה (נחיתה בקוסקו בסיבות 15:00). לינה בקוסקו

יום 5 – קוסקו – מאראס ומוראי – עמק הקדוש

נצא לביקור באתר הניסויים החקלאים בכפר ואל הכפר מאראס, לביקור בטרסות המלח של האזור. כפר באזור ההררי שמעל העמק, שאנשיו מפיקים ממעיין מלוח בסמוך לו כמויות אדירות של מלח. מכרות המלח נקראים Salinas de Maras.
נבקר במוראי, טרסות מעגליות קונצנטריות, המדמות את ההבדלים המיקרו אקלימיים השונים המאפשרים לגדל מגוון גידולי חקלאות באנדים. הגעה לעמק הקדוש", עמק הנהר אורובמבה. הנקרא כך על שם האקלים הטוב השורר בו, האדמה הפורייה והנהר מעניק החיים. לינה בעמק הקדוש

יום 6 – אוליאנטה (Ollanta) - אגואס קלייאנטס (Aguas Calientes)

בשעות הבוקר נצא לביקור בעתיקות אולנטיטמבו, קומפלקס ארכיאולוגי חשוב מתקופת תרבות טוואנטיניסוי. טיפוס דרך הסמטאות האינקאיות עד למצודה הצופה על הנהר אורובמבה.
אחר הצהרים העברה לתחנת רכבת אוליאנטה (Ollanta). עלייה על רכבת ההרים (Vistadome) אל העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו. הגעה לAguas Calientes בשעה 17:02. קבלת פנים על ידי נציג מקומי. לינה באגואס קלייאנטס

יום 7 – מצ'ו פיצ'ו - קוסקו

בשעות הבוקר נעלה לאתר בליווי מדריך. סיור פרטי בעיר (שעתיים וחצי)- מצודה המדהימה. המשך זמן חופשי לסיור עצמאי באתר .אחר הצהרים העברה באוטובוס לתחנת הרכבת לנסיעה לעמק הקדוש. העברה לקוסקו. לינה בקוסקו

יום 8 – קוסקו

בבוקר נצא לסיור מודרך באתרים המרכזיים של העיר וסביבותיה, נבקר במקדשים - כנסיות, מוזיאונים, בתי מלאכה וחנויות למלאכת מחשבת, במבצר-מקדש סקסאיוואמן (Sacsayhuaman), הבנוי מהאבנים המסותתות הגדולות בעולם, במקדש קוריקנצ'ה (Koricancha), כנסית לה מרסד (La-Merced). אחר הצהרים חופשי (המלצות יינתנו בפגישת התדרוך) לינה בקוסקו

יום 9 – קוסקו – ארקיפה

העברה לשדה התעופה לטיסה לארקיפה.
בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לארקיפה. עיר קולוניאלית יפהפייה, הבנויה מסלע וולקני לבן. ומוקפת בכמה הרי געש צחיחים, בחלקם - מושלגים. לאחר ההגעה העברה למלון.
אחר הצהרים חצי יום (כ-3 שעות) סיור בעיר, כולל ביקור במנזר סנטה קטלינה המשמש דוגמה מצוינת לחיים בתקופה הקולוניאלית, המשך לכיכר המרכזית, הקתדרלה, בית הנזירים הישועי ושכונות קאימה (Cayma) וינאוארה (Yanahuara). הסיור מסתיים בתצפית על הרי הגעש. לינה בארקיפה.

יום 10 – ארקיפה – קניון קולקה

נסיעה לקניון קולקה (Colca-Canyon), שעומקו כפול מזה של ה"גרנד קניון" בארה"ב. ממש מעל הקניון מתרומם לועו של הר הגעש סבנקאיה (Volcano-Sabancaya). תושבי האזור ידועים בתלבושותיהם המסורתיות המקושטות והצבעוניות. לעתים אפשר לראות גם את הקונדור - הנשר האנדיני. בדרך נופים מרהיבים של טרסות חקלאיות בשלל צבעים, הרי האנדים המושלגים וכפרים קטנים. ביקור בכפרים פיצ'ולו (Picholo), מקה (Maca), אצ'ומה (Achoma) וינקה (Yanque). לינה בקולקה

יום 11 – קניון קולקה - פונו

בבוקר יציאה לנקודת תצפית מרהיבה על הקניון (Cruz-del-Condor). מדובר בתצפית יפה על הקניון בו ניתן (עם קצת מזל) לראות את עופות הקונדור המרשימים של דרום אמריקה.
אחר הצהרים העברה לפונו, שעל האגם טיטיקקה (Titicaca) בגובה של 3,820 מ', אגם זה הוא האגם הגבוה ביותר בעולם שניתן לשוט בו. אורכו עולה על 170 ק"מ, ומכאן שהוא גם האגם הגדול ביותר בדרום אמריקה. הגובה פירושו שהאוויר צח להפליא, והמים הכחולים מרהיבים במיוחד. לינה בפונו

יום 12 – פונו – האיים הצפים

השכם בבוקר שיט אל האיים הצפים של בני שבט אורוס. האיים הם מערכת של מספר איים מלאכותיים מעשה-ידי-אדם, הנמצאים באגם טיטיקקה בפרו, בסמוך לעיר פונו. האיים נבנו על ידי בני שבט האורו. בסביבות שנת 800 לספירה, ומדובר בעצם ברפסודות ענק, ששטחה של כל אחת מהן כמה עשרות מטרים מרובעים. חזרה לפונו. לינה בפונו

יום 13 – קטמרן ללה פז (La Paz)

העברה בשעת בוקר מוקדמת לשמורת קופקבנה לשייט בקטמראן לאי השמש, מקום המולד האגדי של אימפרית האינקה. ביקור במדרגות במזרקה שבגני האינקה. לאחר מכן ביקור בקומפלקס התיירותי Wata
כולל המוזיאון התת קרקעי Ekako ומרכז תצוגת בניית ספינות הקנים של אגם טיטיקקה, הטרסות החקלאיות של Pachamama. בקומפלקס של Inti Wata באי השמש כולל שייט ייחודי בספינה טיפוסית של אגם טיטיקקה לשייט פאנורמי וביקור בארמון של שבט האינקה Pikakaina.
חזרה בקטמרן למעגן Chuaומשם העברה יבשתית לLa Paz. לינה בלה פז

יום 14 – לה פז – מדבר המלח אויוני (Salar de Uyuni)

מוקדם בבוקר העברה מבית המלון לנמל התעופה לטיסה של שעה 06:30 והגעה ל Uyuni ב07:15.
משדה התעופה נמשיך ברכב4X4 לביקור בבית קברות של רכבות בו נמצאים שרידי קטרי קיטור מהמאה ה 19 ותחילת המאה ה 20. משם נמשיך ונבקר בColchani ונוכל להתבונן כיצד המקומיים משתמשים בתנורים מיוחדים ליבוש המלח לשימוש אנושי. ארוחת צהריים בעיירה Conquesa . נמשיך לאי של שבט האינקה Huasi היכן שגדלים צמחי קקטוס ענקיים וארנבות האנדים Viscacha המפורסמים. מקום זה משופע בנוף מקסים ושפע אפשרויות צילום.אחה"צ העברה למלון. לינה בטאוה (Tahua)

יום 15 – מדבר המלח אויוני (Salar de Uyuni)

נצא בבוקר דרומה ונבקר באגמים אנדים צבעוניים (Canapa Hedionda, Ramaditas) היכן
שנוכל לצפות בפלמינגו הוורוד ואם יתמזל מזלנו נוכל לראות בעלי חי נוספים כגון השועל האנדי או ה Vicuna בעל חי ממשפחת הגמלים החי בהרי האנדים, וכן בעלי כנף נוספים הגדלים באזור.
אחה"צ נמשיך דרומה למדבר Silioli הידוע בצורות הסלע המוזרות שהתהוו בו. לינה בסן חואן

יום 16 – גייזרים ולגונות

נקדים לצאת מהמלון לאזור הגיזרים הוולקניים שב Sol de Manana היכן שהנוף מזכיר את עידן היווצרות היקום בשל הפעילות הוולקנית, הבוץ המבעבע וריח הסולפור החזק.
ביקור בלגונה קולוראדה (Laguna Colorada) אחד מפלאי הטבע האטרקטיביים בעולם. צבעה האדום של הלגונה נגרם משילוב של משקעים אדמדמים ופיגמנטציה של אצות מסוימות. ידוע כאזור רבייה של ציפור הפלמינגו, ניתן לצפות בלהקות פלמינגו החגות מעל האגם ונראות כמרבד מרחף בצבעי אדום-ורוד. לינה ב טאקיה (Takia)

יום 17 – חזרה ללה לז

נבקר ב לאגונה ורדה (לLaguna Verde) – הלגונה הירוקה- שצבעה המיוחד נוצר בעקבות משקעים המכילים מינרלים ונחושת. לאחר מכן נבקר במרחצאות ותינתן אפשרות לטבול במפלי המים החמים. בנקודה זו נתחיל לעשות דרכנו צפונה לUyuni . בדרך נצפה בצורות הסלעים באזור הקרוי "עמק הסלעים".
נסיעה לאויוני (Uyuni) שם נעלה לטיסה בשעה 15:20. חזרה ללה פז.
הגעה ללה פז והעברה למלון. לינה בלה פז

יום 18 – יציאה מלה פז

העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית.

 

בואו לקבל השראה מטיול לפרו למשך 14 יום, עם פולריס מונדי אתם מגשימים חלומות. 
ליצירת קשר

* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha
למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580  
 

עיצוב ובניית אתרים