מאמרים בנושא טיולים בעולם

WA0027

מתכננים מסע לפרו ? מסע מרתק בו תכלו ליהנות מנופים פראיים עוצרי נשימה הכוללים ג'ונגלים צפופים ופורחים לצד נהר ענק והרים מושלגים

 

1456565654215646

כאשר מדובר על הצורך ב"השרדות" במהלך טיסות ארוכות יש לחלק את המטרה ודרכי ההתמודדות ל – 2 חלקים ברורים ושונים שהם : טסיות ארוכות לבד בין טיסות ארוכות עם ילדים.  

 

995514585445682

בין אם אתם מתכננים את המסע המושלם בעבורכם או את הטיול הבלתי נשכח אשר יבטיח את הנאתכם המוחלטת, הרי שטיול לפרו באמריקה הלטינית הוא היעד המושלם בעבורכם.

003

תרבות ומנהגים בהם נתקלים אנו בטיולים חובקי עולם הם פרמטרים מופלאים לניבוי הצלחת הטיול ומימושו באופן אותנטי ומיוחד.

 

Argentina3

 

אם החלטתם לטייל עם המשפחה בארגנטינה, הרי טיול לארגנטינה לא חייב להיות סיוט בלתי נשכח הן עבור ההורים והן עבור הילדים. טיול לארגנטיה במחיצת הילדים יכול להיות חוויה נהדרת לשני הצדדים, זאת בתנאי שיודעים לארגן את הטיול בצורה הטובה ביותר.

1 אזהרה לקורא: כל הקורא כתבה זו, גם אם מעולם לא התכוון להגיע לאזור האגמים המשותף לצ'ילה ולארגנטינה, ולצאת במסלול המחבר את פוקון עם ברילוצ'ה, יתמלא בחשק עז להביא טיול זה לכדי מימוש, ולא ימצא מזור לנפשו עד שיעשה זאת...
pero

בלב הרי האנדים, בגובה של 3,400 מטר מעל פני הים, שוכנת העיר קוסקו, כיום בית לחצי מיליון פרואנים - אינדיאנים צאצאי אימפריית האינקה.

גיא נוימן יצא במנהרת זמן אל קוסקו ואל אתרי העמק הקדוש והגיע אל ימי הזוהר של האימפריה המפוארת בה שלטה האימפריה האדירה על פני שטחים כה רבים של דרום אמריקה.

 

בלב הרי האנדים, בגובה של 3,400 מטר מעל פני הים, שוכנת העיר קוסקו, כיום בית לחצי מיליון פרואנים - אינדיאנים צאצאי אימפריית האינקה. 

גיא נוימן יצא במנהרת זמן אל קוסקו ואל אתרי העמק הקדוש והגיע אל ימי הזוהר  של האימפריה המפוארת בה שלטה האימפריה האדירה על פני שטחים כה רבים של דרום אמריקה.

Argentina5

כאשר מדברים על טיול לארגנטינה, מדברים על אחת כמה וכמה על בואנוס איירס. בואנוס איירס הינה בירת ארגנטינה, היא ממוקמת בדרום הגדה של הנהר פלטה ומתפרסת על 200 קמ"ר . נכון להיום מונה בואנוס איירס כשלושה מליון תושבים ומחולקת ל47 שכונות ואפילו יותר.

בואנוס איירס – על השם ועל המקום

בואנוס איירס משמעו "רוחות טובות". המשמעות לכך קשורה בעיקר באותן רוחות אשר הביאו אוניות ספרדיות אל החוף וכך למעשה לאתר את העיר שהייתה מיושבת על ידי אינדיאנים.
21

מאמר זה מכיל מספר עצות בשבילך הנוסע שמתכנן טיול לאלסקה. אם תשים לב להערות הבאות אנו בטוחים שתהנה מהשהות שלך בה.

א. מזג האוויר באלסקה – בדרך כלל, התקופה שבין אמצע חודש מאי לאמצע ספטמבר היא העונה המועדפת ביותר בשביל לטייל בה. אנשים רבים מדמיינים לעצמם בקשר לאלסקה כי מזג האוויר קר וחורפי בכל עונות השנה, אבל לא כך המצב באלסקה, ולמעשה ישנם שם מגוון תנאי אקלים שונים...

3 לא מעט יעדים צצים כאשר מחפשים טיול אחרי צבא, בגמלאות או אפילו טיול זוגי שפסח עליכם במהלך החיים. כיצד מאתרים אזורים מומלצים לטיול בדרום אמריקה? כיצד תתכננו את הטיול על הצד הטוב ביותר? טיול לדרום אמריקה ידרוש מכם יעדים אהובים שכבר תרמילאים אחרים חוו. קסם היבשת הלטינית והקצבית עומד וטומן שפע של נופים ואטרקציות שאפשר כי יתפספס מעיניכם במידה ולא תייצרו תכנון מוקדם נכון. מסע הרפתקני? חוויה בלתי נשכחת? כל הרעיונות במאמר הבא.
Argentina4 אם הגעתם להשלמה כי אתם מעוניינים לצאת לטיול בלתי נשכח. זה הזמן והרגע לדבר על טיול לדרום אמריקה או  טיול לארגנטינה. ערים גדולות, מעניינות ובעיקר מרתקות נוכח העובדה כי הטיול ייקח אתכם למקומות הקסומים והגדולים ביותר בתחומי דרום אמריקה. על מה חשוב לתת את ההדגשים כאשר בוחרים טיולים מהסוג הנ"ל? להלן כמה נקודות מחשבה באשר לטיול שהייתם צריכים לעשות כבר מזמן.
 
 

עיצוב ובניית אתרים