[ חזרה ]

1456565654215646
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

המדריך להישרדות במטוס בעת טיסות ארוכות

כאשר מדובר על הצורך ב"השרדות" במהלך טיסות ארוכות יש לחלק את המטרה ודרכי ההתמודדות ל – 2 חלקים ברורים ושונים שהם : טסיות ארוכות לבד בין טיסות ארוכות עם ילדים.  
טיסות ארוכות עם ילדים  - הן קשות יותר להישרדות בשל העובדה שלילדנו הקטנים אין יכולת הסקה עצמית גבוהה ועם זאת הם גם סובלים במרבית המקרים מלחצי אוזניים (בשל פערי הגובה) ואף סובלים מהישיבה הממושכת שאיננה אופיינית להם ולצורכיהם כלל.
טסיות ארוכות לבד \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ בזוג – בטיסה ארוכה לבד או בזוג המקרה הוא שונה, שכן אין כל צורך בהעסקתו ובדאגה לאחר (לילדנו) ועל כן מרבית השעות יכולות לעבור בשינה, קריאה וכיוב'.
טסים ליעד רחוק למטרות עסקים ? מעוניינים לצאת לחופשה חלומית ביעדים רחוקים ואף עושים תכנון טיול לדרום אמריקה ? על מנת ליהנות מטיסה נינוחה ונעימה, הכנו בעבורכם מספר טיפים חשובים להעברת הזמן בדרך יעילה וטובה ...
טיפים להעברת הזמן בדרך ליעד המבוקש ... רחוק ככל שיהיה !
גרבים והלבשה נוחה – מטוסים הם מקום קר ! ואת זה כל אדם שחווה טיסה יאמר לכם, אז אם בטיסתכם המיועדת לא מחלקים גרבים הרי שחשיבות פירטי הלבוש הללו שלעיתים נראים כה זניחים, הופכת מהותית והכרחית.
מלבד לגרביים הכה חשובות, מאוד חשוב שתארזו לכם (ולנוסעים עמכם) בגדים נוחים ונעימים אשר ישמשו להחלפה בזמן הטיסה (אפילו פיג'מה), כך שתיהנו מנוחות מקסימלית בטיסה. 
קוסמטיקה וטיפוח – מברשת שיניים, קרם פנים, קרם שיער, ואף איפור זמין, כל אלו הם חלק חשוב באריזת התיק הקטן למטוס, שכן עזרים אלו יאפשרו לכם ליהנות מרעננות מושלמת ונוחות מקסימלית בטיסה ארוכה שכזו.
נשנושים ודברי מאכל – הארוחות במטוס הן אמנם מגוונות וטעימות, אך לעיתים רבות תיווכחו כי הבטן שלכם דורשת קצת יותר, אז אם לא בא לכם לבקש תוספת של מנה במטוס, תוכלו להעזר בנשנושים ומאכלים שהבאתם מבעוד מועד.
עשייה מרובה – במטוס עומדים לרשותכם כלי עזר רבים להפגת השעמום, כגון : מסך טלוויזיה עם סרטים וערוצים מיוחדים, אוזניות שמע עם מגוון של ערוצי רדיו שונים וכד'.
אך כשמדובר בטיסה ארוכה, חשוב שתביאו עמכם מספר עזרים משלכם להפגת השעמום : ספר, טאבלט (ללא חיבור אינטרנט), תשבצים, מגזינים מעניינים ועוד...
עכשיו אתם לגמרי מוכנים לטיסה המיועדת ליעד הרחוק שאליו כמהים אתם לשם קיום טיול בהרכבה אישית ... טיסה נעימה ו .."בון וויאג" ...
 

כאשר מדובר על הצורך ב"השרדות" במהלך טיסות ארוכות יש לחלק את המטרה ודרכי ההתמודדות ל – 2 חלקים ברורים ושונים שהם : טסיות ארוכות לבד בין טיסות ארוכות עם ילדים.  טיסות ארוכות עם ילדים  - הן קשות יותר להישרדות בשל העובדה שלילדנו הקטנים אין יכולת הסקה עצמית גבוהה ועם זאת הם גם סובלים במרבית המקרים מלחצי אוזניים (בשל פערי הגובה) ואף סובלים מהישיבה הממושכת שאיננה אופיינית להם ולצורכיהם כלל.טסיות ארוכות לבד או  בזוג – בטיסה ארוכה לבד או בזוג המקרה הוא שונה, שכן אין כל צורך בהעסקתו ובדאגה לאחר (לילדנו) ועל כן מרבית השעות יכולות לעבור בשינה, קריאה וכיוב'.טסים ליעד רחוק למטרות עסקים ? מעוניינים לצאת לחופשה חלומית ביעדים רחוקים ואף עושים תכנון טיול לדרום אמריקה ? על מנת ליהנות מטיסה נינוחה ונעימה, הכנו בעבורכם מספר טיפים חשובים להעברת הזמן בדרך יעילה וטובה.

טיפים להעברת הזמן בדרך ליעד המבוקש רחוק ככל שיהיה !

גרבים והלבשה נוחה – מטוסים הם מקום קר ! ואת זה כל אדם שחווה טיסה יאמר לכם, אז אם בטיסתכם המיועדת לא מחלקים גרבים הרי שחשיבות פירטי הלבוש הללו שלעיתים נראים כה זניחים, הופכת מהותית והכרחית.מלבד לגרביים הכה חשובות, מאוד חשוב שתארזו לכם (ולנוסעים עמכם) בגדים נוחים ונעימים אשר ישמשו להחלפה בזמן הטיסה (אפילו פיג'מה), כך שתיהנו מנוחות מקסימלית בטיסה. 

קוסמטיקה וטיפוח – מברשת שיניים, קרם פנים, קרם שיער, ואף איפור זמין, כל אלו הם חלק חשוב באריזת התיק הקטן למטוס, שכן עזרים אלו יאפשרו לכם ליהנות מרעננות מושלמת ונוחות מקסימלית בטיסה ארוכה שכזו.

נשנושים ודברי מאכל – הארוחות במטוס הן אמנם מגוונות וטעימות, אך לעיתים רבות תיווכחו כי הבטן שלכם דורשת קצת יותר, אז אם לא בא לכם לבקש תוספת של מנה במטוס, תוכלו להעזר בנשנושים ומאכלים שהבאתם מבעוד מועד.

עשייה מרובה – במטוס עומדים לרשותכם כלי עזר רבים להפגת השעמום, כגון : מסך טלוויזיה עם סרטים וערוצים מיוחדים, אוזניות שמע עם מגוון של ערוצי רדיו שונים וכד'.אך כשמדובר בטיסה ארוכה, חשוב שתביאו עמכם מספר עזרים משלכם להפגת השעמום : ספר, טאבלט (ללא חיבור אינטרנט), תשבצים, מגזינים מעניינים ועוד...

עכשיו אתם לגמרי מוכנים לטיסה המיועדת ליעד הרחוק שאליו כמהים אתם לשם קיום טיול בהרכבה אישית ... טיסה נעימה ו "בון וויאג" 


[ חזרה ]
 
 

עיצוב ובניית אתרים