[ חזרה ]

Argentina5
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

טיול לארגנטינה – בואנוס איירס

כאשר מדברים על טיול לארגנטינה, מדברים על אחת כמה וכמה על בואנוס איירס. בואנוס איירס הינה בירת ארגנטינה, היא ממוקמת בדרום הגדה של הנהר פלטה ומתפרסת על 200 קמ"ר . נכון להיום מונה בואנוס איירס כשלושה מליון תושבים ומחולקת ל47 שכונות ואפילו יותר.

בואנוס איירס – על השם ועל המקום

בואנוס איירס משמעו "רוחות טובות". המשמעות לכך קשורה בעיקר באותן רוחות אשר הביאו אוניות ספרדיות אל החוף וכך למעשה לאתר את העיר שהייתה מיושבת על ידי אינדיאנים. האינדיאנים סולקו על ידי  הכובש הספרדי ומכאן שלא ניתן לסקר את החלק הנ"ל במידה ותבחרו בטיול אשר דורש לחקור את תרבותם העשירה של האינדיאנים במקום. בתחילת המאה עשרים הגיעו  לבואנוס איירס לא מעט מהגרים מאזור אירופה, איטליה, ספרד וכל שאר המדינות, נכון להיום טיול לארגנטינה ובפרט בואנוס איירס, הינו טיול המשלב את כל התרבויות לרבות תיאטראות, חנויות ספרים גדולות ובניינים ישנים המסמנים את ההיסטוריה של המקום.

ארגנטינה- טיפים למטייל

שאלו את השאלות הנכונות לרבות כיצד ניתן להגיע לבואנוס איירס בקלות? האם יש שדה תעופה קרוב? באזור בואנוס איירס תוכלו למצוא שדה תעופה בינלאומי ודרכו עוברים לא מעט טיולים מאורגנים לאזור. אם תבחרו לוותר על טיסה, תוכלו להגיע לבואנוס איירס גם דרך ברזיל,  צ'ילה ועוד ומאידך חשוב לציין כי הנסיעה אורכת כיממה אחת שלמה. העונה המומלצת לטיול באזור ארגנטינה בואנוס איירס הינה עונת האביב או חודשים ספטמבר עד נובמבר לכל היותר. תקופות אלו מציגות מזג אוויר נעים, פריחה ולא מעט אפשריות לטיולים ללא רכב או באמצעות רכיבה על אופניים.

מטבע וכספים במקום

המטבע הנהוג במקום הינו פאסו ארגנטינאי, למרות הכול, ניתן בהחלט לשלם במסטאר קארד או אפילו בכרטיס ויזה בינלאומי , גם אמריקן דיינרס יתקבל בברכה. אם בכל זאת תרצו להגיע עם כסף מבעוד מועד, רצוי שתגיעו עם סכום של 2000 שקלים לכל היותר בתור התחלה.  כמו כן, רצוי להגיד כי בבואנוס איירס ניתן להשתמש גם בהמחאות נוסעים בהן תוכלו להצטייד מבעוד מועד.

שניה לפני שסוגרים טיול לבואנוס איירס , הקליקו למידע שימושי על ארגנטינה 

אולי יעניין אתכם גם, מאמר על טיול לארגנטינה עם הילדים


[ חזרה ]
 
 

עיצוב ובניית אתרים