מסלול ארגנטינה וצ'ילה 14 יום 13 לילות

לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580

 

 
אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114


 

יום 01 – בואנוס איירס

נחיתה בבואנוס איירס מפגש עם הנציג המקומי ומדריך מקומי דובר אנגלית והעברה פרטית לבית המלון

בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, ידועה גם כ"פריז" של דרום אמריקה. העיר, שנוסדה ב-1536 על ידי מחפשי זהב ספרדים היא כיום העיר הרביעית בגודלה בעולם. מבין למעלה מ-12 מיליון תושביה, כרבע מיליון הם יהודים.

לינה בבואנוס איירס מלון NH FLORIDA או דומה


יום 02 – בואנוס איירס

ארוחת בוקר במלון

בשעות הבוקר נצא לסיור מודרך פרטי (כ-4 שעות) בעיר. נבקר בכמה מאתריה המפורסמים ביותר של העיר המרהיבה : כיכר מאי, בניין הקונגרס, ארמון הנשיאות (הבית הוורוד), הקתדרלה, בניין העירייה, תיאטרון קולון (מהמפורסמים שבבתי האופרה בעולם). הסיור ממשיך לרובע סן טלמו, ערש הולדתו של ריקוד הטנגו ומשם לרובע לה בוקה הידוע בבתיו הצבעוניים. לאחר ביקור ברובע פלרמו האופנתי המשך לרקולטה, האקסקלוסיבי שברובעי העיר. סיום הסיור בבית המלון.

בשעות הערב יציאה למופע טנגו כולל ארוחת ערב והעברות (מאורגן קבוצתי)

לינה בבואנוס איירס מלון NH FLORIDA  או דומה


יום 03 – בואנוס איירס – ברילוצ'ה

ארוחת בוקר במלון

העברה פרטית לשדה התעופה, טיסה לברילוצ'ה (מומלץ בשעות הבוקר) . נחיתה בברילוצ'ה מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון (מאורגן קבוצתי) .

ברילוצ'ה היא אחד מיעדי התיירות המפורסמים בארגנטינה בשל האגמים ונופים היפים המזכיר את שוויץ וגרמניה. בחורף היא משמשת בסיס לתיירות סקי ובקיץ לתיירות טבע ונוף.

מומלץ לבקר במרכז העיר ובהר הקמפנריו.

לינה בברילוצ'ה מלון NAHUEL HUAPI או דומה

 

מידע למטייל

טופס יצירת קשר
גלריית תמונות

Argentina5
Argentina4
Argentina3
Argentina2
 


יום 04 – ברילוצ'ה

ארוחת בוקר במלון

יציאה לסיור מאורגן קבוצתי עם מדריך מקומי דובר אנגלית

יום טיול להר טרונדור (3555 מ') הלא הוא ההר הרועם, הגבוה בהרי האזור, בעל שלוש פסגות. נסיעה בעמק היפה שלמרגלותיו וטיול בשבילי היער בין העצים והצמחים הייחודיים לאזור. הדרך עוברת בעמק קרחוני מרשים, משובץ באגמים.תצפית על הקרחון השחור המפורסם וחזרה לברילוצ'ה.

לינה בברילוצ'ה מלון NAHUEL HUAPI או דומה


יום 05 – ברילוצ'ה – חציית האנדים – פוארטו ואראס

ארוחת בוקר במלון

השכמה מוקדמת והעברה ליום טיול שכולו מסע בין אגמים – חציית האנדים לכיוון צ'ילה (מאורגן קבוצתי). המעבר מתבצע בשילוב נסיעות באוטובוסים בין האגמים והפלגות על האגמים, עוברים דרך אגם נאהוול וואפי, פוארטו פנואלו, פוארטו בלסט, פוארטו אלגרה, פוארטו פריאס, פאואלה, מפלי פטרואה ועד לפוארטו ואראס. המשך בנסיעה לפוארטו וואראס . (ישנו מס מקומי לתשלום במקום כ – $5 לאדם)

עצירה להפסקת צהריים כלולה.

בשעות הערב הגעה לפוארטו ואראס מפגש עם נציג מקומי והעברה לבית המלון

לינה בפוארטו וואראס מלון SOLACE או דומה


יום 06 – פוארטו ואראס – פוארטו מונט – פונטה ארנס – פוארטו נטאלס

ארוחת בוקר במלון

העברה פרטית עם מדריך דובר אנגלית לשדה התעופה וטיסת בוקר לפונטה ארנס , עם הנחיתה מפגש עם הנציג המקומי והעברה לתחנת האוטובוס. נסיעה באוטובוס ציבורי עד לפוארטו נאטאלס (כ-3 שעות). עם ההגעה העברה פרטית למלון

לינה בפוארטו נאטאלס מלון MARTIN GUSINDE  או דומה


יום 07 – פוארטו נטאלס – טורס דל פיינה – פוארטו נטאלס

ארוחת בוקר במלון

איסוף מבית המלון ויציאה לטיול (מאורגן קבוצתי) לפארק טורס דל פיינה, כולל ארוחת צהרים ארוזה.

הפארק נחנך בשנת 1959 והוכרז כשמורה ביוספרית על ידי אונסק"ו בשנת 1978. שלושה עמודי גרניט ענקיים הנישאים בלב הפארק נותנים לו את שמו "מגדלי האורנים". בפארק ניתן למצוא קרחונים, לגונות, מפלים ויערות. בין שפע בעלי החיים במקום שועלים, גואנקו, פומה ועוד.

מבקרים במפל הגדול, אגם גריי (כולל תצפית על הקרחון) ועוד. בדרך אל הפארק עצירה במערת מילודון בה נמצאו שרידי חיים מלפני 12,000 שנה. בסוף הטיול חזרה למלון בפוארטו נטאלס. .

לינה בפוארטו נאטאלס במלון MARTIN GUSINDE או דומה


יום 08 – פוארטו נטאלס – אל קאלאפטה

ארוחת בוקר במלון

העברה פרטית עם מדריך מקומי דובר אנגלית לתחנת האוטובוס ונסיעה באוטובוס מקומי לאל קאלאפטה, נסיעה באוטובוס כ – 4 וחצי שעות כולל מעבר הגבול ביו צ'ילה וארגנטינה.

 עם ההגעה לתחנת האוטובוס באל קאלאפטה מפגש עם הנציג המקומי והעברה (נהג בלבד) לבית המלון בעיר

לינה במלון SIERRA NEVADA או דומה


יום 09 – אל קאלאפטה
 

ארוחת בוקר במלון

אל קלאפטה

עיירה קטנה וציורית לחוף אגם ארגנטינו, המהווה נקודת יציאה לביקור ב"ארץ הקרחונים" המרהיבה של ארגנטינה. 

בשעות הבוקר יציאה מהמלון לכיוון נמל Punta Bandera הממוקם כ-50 ק"מ מEl Calafate.

עליה לספינה מודרנית ונוחה ולאחר שעה בערך התחלת הפלגה בין גושי קרח ונופים מרשימים של החלק המזרחי של קרחון Upsala. המשך שייט לתעלת Cristina המובילה לנקודת הירידה חזרה ליבשה והגעה לחווה הנקראת על שם התעלה.

במהלך 6 שעות השהייה בחווה, ייעשה סיור מודרך במוזיאון האיזורי (אשר שימש כמחסן בעבר) והעברה לנקודה מומלצת לדייג.

(לא כולל ארוחת צהריים - ניתן להזמין מראש בתשלום נוסף)

בסיום הטיול, יציאה לנמל להפלגה חזרה לאל קאלאפטה, הגעה ל Punta Bandera המשך בנסיעה ל El Calafate וחזרה למלון.

• ניתן לשדרג את הטיול הזה ולהוסיף נסיעה בג'יפים והליכה של כ – 30 דקות עד הגעה לתצפית מרהיבה.

לינה במלון SIERRA NEVADA  או דומה


יום 10 – אל קאלאפטה

ארוחת בוקר במלון

יציאה ליום טיול לקרחון המתנפץ פריטו מורנו (מאורגן קבוצתי), מתחילים בנסיעה לאורך אגם ארחנטינו אל קרחון פריטו מורנו הנמצא במרחק 78 ק"מ מקלאפטה. פריטו מורנו הינו מהיפים בקרחוני פארק לוס גלסייראס שבפטגוניה. הקרחון גולש וחוצה את האגם לשניים. הקרחון העצום והרב גוני נישא לגובה של כ-60 מ' וגושי קרח נסדקים, המתנפצים ונופלים ברעש עז למים, העניקו לו את השם "הקרחון המתנפץ".

לינה במלון SIERRA NEVADA  או דומה


יום 11 – אל קאלאפטה – בואנוס איירס

ארוחת בוקר במלון

העברה (מאורגן קבוצתי) לנמל התעופה וטיסה לבואנוס איירס, נחיתה בבואנוס איירס מפגש עם הנציג המקומי והעברה פרטית לבית המלון

לינה בבואנוס איירס מלון NH FLORIDA או דומה


יום 12 – בואנוס איירס – איגואסו

ארוחת בוקר במלון

העברה פרטית לנמל התעופה וטיסה למפלי האיגואסו.

מפלי האיגואסו 

המפלים האדירים שוכנים על גבול ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי, הם אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. ישנם בסך הכל 275 מפלים הנפרשים לאורך 2.7 ק"מ וגובהם המקסימאלי 82 מ'. רובם המכריע של המפלים נמצאים בארגנטינה, שמשטחה ניתן לצפות בהם מקרוב ולסייר ביניהם, אולם התצפית הפנוראמית אליהם אפשרית רק משטחה של ברזיל

עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי ויציאה לסיור פרטי במפלים של הצד הארגנטינאי סיור במפלים כולל גרון השטן.

אפשרות במקום להזמין שיט אל מתחת למפלים (עדיף להזמין את זה ישירות במקום יותר זול)

בתום הסיור העברה למלון בצד הברזילאי.

בשעות הערב מומלץ לצאת לצפות במופע פולקלור 

לינה במלון CONTINENTAL INN או דומה


יום 13 – מפלי האיגואסו

ארוחת בוקר במלון

יציאה עם המדריך המקומי (פרטי) לפארק הציפורים, הסיור נמשך בערך שעה בהליכה קלה בפארק במהלכו תוכלו לראות מיני ציפורים עופות ופרפרים מכל העולם.

משם המשך לסיור במפלים של הצד הברזילאי.

במקום ניתן להזמין את ה MACUCO SAFARI -לשייט אל מתחת למפלים כולל נסיעה בג'יפ בתוך השמורה (לא כלול במחיר).

לינה במלון CONTINENTAL INN או דומה


יום 14:מפלי האיגואסו – סיום הטיול

ארוחת בוקר במלון

העברה לנמל התעופה וטיסה לפי בקשת הלקוח. סיום הטיול


מחיר משוער לאדם בחדר זוגי:

החל מ 3222 $ - תוקף: 19.09.18 – 30.09.18

החל מ 3338 $  - תוקף: 01.10.18 – 31.10.18

החל מ 3413 $ - תוקף:  01.11.18 – 31.12.18

החל מ 3462 $ - תוקף:  01.01.19 – 31.03.19


המחיר כולל

   בתי מלון מדרגה תיירות טובה מאד או ראשונה בחדרים רגילים

  ארוחת בוקר יומית

  העברות וסיורים ברכב פרטי או במאורגן קבוצתי כמפורט במסלול

  מדריך מקומי דובר אנגלית בסיורים

  כניסות לאתרים

  מופע טנגו בבואנוס איירס ארוחת ערב והעברות


המחיר אינו כולל

  טיסות בינלאומיות

  טיסות פנים (הטיסות המומלצות יימסרו על ידנו בעת בקשת ההצעה)

  הוצאות אישיות וטיפים

  ביטוח נסיעה


אופציית המשך לריו דה ז'נירו

חבילה של 4 ימים 3 לילות כולל העברות פרטיות וסיורים במאורגן מקומי, מלון מדרגה ראשונה מחיר משוער החל

מ –  456 $ לאדם בחדר זוגי

אופציית המשך לריו דה ז'נירו

חבילה של 4 ימים 3 לילות כולל העברות פרטיות וסיורים במאורגן מקומי, מלון מדרגה ראשונה מחיר משוער החל

מ –  456 $ לאדם בחדר זוגי (המחיר בתוקף עד ה 20.12.18)


יום 01: תל אביב – ריו דה ז'נירו

נחיתה בריו דה ז'נירו, מפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי) למלון.

ריו דה ז'נרו לדעת רבים זוהי העיר היפה ביותר בעולם, עם ארבעים קילומטרים של חופים לבנים ולמעלה מ-6 מליון תושבים. העיר ידועה בעיקר בזכות הקרנבל שמתקיים בה מדי חודש פברואר ובזכות תרבות החופים המפותחת שלה. אולם ריו מציעה לתייר הרבה יותר מחופשת בטן-גב, אטרקציות כמו הפסל של ישו בפסגת הר הקורקובדו, הגנים הבוטנים, פסגת הר הסוכר, אזור העיר העתיקה עם המבנים הקולוניאליים מתקופת היותה עיר הבירה, מועדוני הלילה ועוד. 

לינה במלון MIRADOR 


יום 02:  ריו דה ז'נירו

ארוחת בוקר במלון

יציאה לחצי יום טיול (מאורגן קבוצתי) לפסגת הר הסוכר ברכבל, בדרך נעבור דרך החופים היפים של ריו ועליה לתצפית מרהיבה של העיר.

בשעות אחר הצהריים יציאה לחצי טיול (מאורגן קבוצתי) להר הקורקובדו לתצפית נוספת ומדהימה על העיר ובדרך נעבור דרך יער טיז'וקה בו תוכלו להנות מאווירת ג'ונגל ולפעמים ניתן לראות חיות הנפוצות לאזור.

לינה במלון MIRADOR


יום 03:  ריו דה ז'נירו

ארוחת בוקר במלון

יום חופשי ליהנות מהעיר המדהימה או אפשרות (בתוספת תשלום) ליציאת חצי יום סיור פרטי (כ- 4 שעות) בליווי מדריך מקומי דובר אנגלית, ביקור במספר מוקדים מציגים את התפתחותה ההיסטורית של העיר, כנסיית קנדלריה הבנויה בסגנון קלאסי, המוזיאון ההסטורי השוכן בבניין מהמאה ה-18, בתוכו ניתן לראות מוצגים המספרים את סיפורה של ריו מהיווסדה ועד המאה ה-20. סיור ברחובות ההומים של הרובע הבוהמי לאפה ובשכונת סנטה תרזה עם רחובותיה המפותלים מרוצפי האבן, עוברים ליד קתדרלת סן סבסטיאן והתאטרון הלאומי (ללא כניסה) או אפשרות (בתוספת תשלום) ליציאה חצי יום סיור ה(מאורגן קבוצתי) לגנים הבוטניים המפורסמים.

אפשרות בערב (בתוספת תשלום) לצאת למופע ג'ינגה טרופיקל וארוחת ערב (ימי ג', ה', ו,' שבת)

לינה במלון MIRADOR


יום 04: ריו דה ז'נירו 

ארוחת בוקר במלון

העברה לנמל התעופה (ברכב פרטי) לטיסה לפי בקשת הלקוח. סיום הטיול.

 איתנו תוכלו לתכנן טיול מושלם לנוסע העצמאי, תוך התחשבות בדרישות והבקשות שלכם, תתחילו לבנות כבר היום את הטיול הבא שלכם! 
* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

 

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

 
 

עיצוב ובניית אתרים