[ חזרה ]

3
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

אזורים מומלצים לטיול בדרום אמריקה

לא מעט יעדים צצים כאשר מחפשים טיול אחרי צבא, בגמלאות או אפילו טיול זוגי שפסח עליכם במהלך החיים. כיצד מאתרים אזורים מומלצים לטיול בדרום אמריקה? כיצד תתכננו את הטיול על הצד הטוב ביותר? טיול לדרום אמריקה ידרוש מכם יעדים אהובים שכבר תרמילאים אחרים חוו. קסם היבשת הלטינית והקצבית עומד וטומן שפע של נופים ואטרקציות שאפשר כי יתפספס מעיניכם במידה ולא תייצרו תכנון מוקדם נכון. מסע הרפתקני? חוויה בלתי נשכחת? כל הרעיונות במאמר הבא.

על גבי היבשת- דרום אמריקה

דרום אמריקה היא למעשה יבשת גדולה ביותר. היא למעשה היבשת הגדולה במקום הרביעי. יבשת זו שוכנת בחצי כדור הארץ המערבי. היבשת הינה צפונית בין אוקיינוס האטלנטי לבין השקט והים הקריבי. שטחה של היבשת מוערך ב17.840 קילומטרים מרובעים ויש שם כמה אזורים כגון צרפת, פרו, אורוגוואי, ברזיל, קולומביה, צ'ילה , בוליביה ואפילו ארגנטינה. האזור/ מדינה גדולה ביותר, הינה ברזיל. תכנון הטיול דורש את כל הכלים הראויים. מדברים למעשה על טיול ארוך הדורש מכם את כל המשאבים הכלכליים והפיזיים על מנת לארגן טיול יפה, נוח ובעיקר בטוח נוכח כל מקרי הסכנה שלעיתים לוקחים חלק בדרך. אז מה חשוב לדעת? על מזג האוויר כבר בררתם? עונה מתאימה. כך למעשה לא תתקלו בבילוי נוכח מזג אוויר ירוד יתר על המידה.

הטיול המאורגן ואתרי הבילוי

בואו ונדבר על נהר האמזונס, מדברים למעשה על חלק פראי ביותר שאי אפשר לפסוח עליו. שייט בספינה, ביקור על גדות הנהר ומאידך, חשיבות לחברה המספקת את הטיול נוכח העובדה כי תוכלו לעצור בצדי הדרך ולהתרשם מהנוף וכל אורכו של הנהר. אחר כך  אפשר לדבר על פארקים שונים וצמחיה מדהימה ביותר, דגים מרהיבים, מראה דולפינים, צייד תנינים וכמובן הכרת השבטים האותנטיים של ילידי המקום. לצד מקומות מאוכלסים, האתגר הגדול יהיה גם לצפות בחיים שאינם מאוכלסים. התוצר? צילום, חוויה ובעיקר זיכרון בלתי נשכח. במסגרת היבשות שמנינו בתחילת מאמר, דרום אמריקה מעניקה לכם את האפשרות לטייל ביבשות הסובבות אותה כדלקמן: ברזיל, צ'ילה, ארגנטינה, בוליביה, קוסטה ריקה, קובה, אקוודור והכול בהתאמה אישית ותכנון מוקדם.


[ חזרה ]
 
 

עיצוב ובניית אתרים