לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    גואטמלה ומורשת המאיה - 8 ימים

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

טיול פרטי לגואטמלה - מסלול לדוגמא

 פולריס מונדי מזמינה אתכם להתרשם ממסלול למשך תשעה ימים בגואטמלה הקסומה .כמו כן חברתינו, מציעה מגוון טיולים ליעדים שונים למידע נוסף בנושא  צרו קשר. 

יום 1 – יום ד' - הגעה לגואטמלה סיטי

הגעה לגואטמלה סיטי. קבלת פנים והעברה למלון Barcelo  או Camino Real.
לינה בגואטמלה סיטי

יום 2 – יום ה' - גואטמלה סיטי – צ'יצ'יקסטננגו 


לאחר ארוחת הבוקר נניסע לChichecastengo - עיירת שוק קטנה ואותנטית. נבקר בשוק האינדיאני הפתוח, הצבעוני ביותר במדינה. מאות מקומיים מהסביבה מציעים בו את מרכולתם. נמשיך לביקור בכנסיית Santo Thomas בת 400 שנה. 
לינה במלון Mayan Inn

יום 3 – יום ו' - סולולה ( Solola) אגם אטיטלן (Atitlan)

אחרי ארוחת הבוקר נסיעה קצרה לסולולה לביקור בשוק המקומי הכולל פירות וירקות, אריגים, מלאכת יד ועוד. משם נמשיך לאגם אטיטלן, אחד מהאגמים היפים בעולם. זהו לוע הר געש שקרס והתמלא מים, מי האגם צלולים וצבעם כחול מרהיב. נשקפים בהם צבעי הירוק של הצמחיה שעל ההרים הסובבים אותו. אטיטלן הוא גם המקום האידיאלי להכרת הפולקלור שכן מסביבו מתגוררים 12 שבטים אינדיאניים מצאצאי שבטי הצ'יצ'ה, קצ'יקל והצוטוהיל. לינה במלון Porto del Lago או Atitlan 

 

מידע למטייל

ליצירת קשר
 
 
1
2
5
3
4
6
7
8
9
tiul_prati

יום 4 – שבת - אגם אטיטלן (Atitlan) -  אנטיגואה (Antigua)

לאחר ארוחת בוקר נפליג מסביב לאגם אטיטלן לכפר Santiago de Atitlan לביקור.
אחר הצהרים המשך נסיעה לאנטיגואה ללינה במלון Porta Antigua  או Camino Real Antigua

 

יום 5 – יום א' – אנטיגואה (Antigua) -  גואטמלה סיטי 

אנטיגואה היא מהיפות שבעריה הקולוניאליות של אמריקה. העיר שימשה כבירתה של גואטמלה, עד שנהרסה ברעידת אדמה ב- 1773. אנטיגואה ממוקמת למרגלות שלושה הרי געש המתנשאים לגובה של קרוב ל- 4000  מ' מעל פני הים. התפרצויות הרי הגעש ורעשי האדמה החריבו את העיר ואת כפרי הסביבה פעמים אחדות בעבר. לאחר ארוחת הבוקר נבקר באתרים המעניינים ביותר: כנסיות, מנזרים, בתים קולוניאליים, ככרות ועוד.
בבוקר נצא לסיור באתריה המעניינים של העיר: כנסיות, מנזרים, בתים קולוניאליים ועוד, אחר הצהרים נסיעה לגואטמלה סיטי ללינה.


יום 6 – יום ב' – גואטמלה סיטי - פלורס (Flores)

בשעות הבוקר המוקדמות העברה לשדה התעופה וטיסה לפלורס.
עם ההגעה מפגש עם המדריך המקומי ונסיעה לסיור בסייבל ( Ceibal), אתר ארכיאולוגי הממוקם על גדות נהר הפסיון והינו אתר של מגוון אומנויות המאיה. נמצאים בו חלק מהפסלים השמורים מסוף התקופה לפני הכיבוש הספרדי. שיט על הנהר במהלכו תוכלו לראות תנינים וציפרים אקזוטיות. כולל ארוחת צהרים.
לינה במלון Camino Real Tikal


יום 7  – יום ג' – טיקל – גואטמלה סיטי

היום נבקר בשמורה הלאומית Tikal , אתר המאיה האדיר בלב הג'ונגל. באתר שננטש במאה ה10 נותרו מבנים המעידים על עוצמתה  של ממלכת טיקאל האגדית. סיור בקומפלקס האורבני, טיפוס על הפירמידות וביקור במקדשים וארמונות. האתר מייצג את המעוף הארכיטקטוני של בני המאיה בעיר שנשלטה ע"י מלכים רבים והפכה להיות מרכז לתרבות ואמנות, מסחר ואסטרונומיה. אחה"צ העברה לשדה תעופה לטיסה לגואטמלה סיטי. לינה בגואטמלה סיטי


יום 8  – יום ד' –  חזרה לארץ

העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית.

 

מינימום 2 משתתפים / יציאה מובטחת במסגרת Regular Tour.

המחיר לאדם בחדר זוגי 

1,035 $ במלונות מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה.
המחיר בתוקף עד 23.12.2016   - 
אינו תקף בתקופת חגים מקומיים (פאסחא 20-27.3)

1,172 $  במלונות מדרגה ראשונה ו Deluxe.
המחיר כולל את הטיסה הפנימים גואטמלה סיטי-פלורס-גואטמלה סיטי
אינו תקף בתקופת חגים מקומיים (פאסחא 11-13.3 ובין 18-27.3)) המחיר בתוקף עד 19.12.2016

 

המחיר כולל:

מלונות בדרגת תיירות טובה וראשונה.
העברות וטיולים מאורגנים מקומיים עם מדריך דובר אנגלית
טיסה מFlores ל Guatemala City (היטלי דלק ומיסי נמל לא כלולים, כ 34$ לאדם בקירוב לתשלום במקום).
דמי כניסה

  העברות וטיולים מאורגנים מקומיים עם מדריך דובר אנגלית

  טיסה מFlores ל Guatemala City(היטלי דלק ומיסי נמל לא כלולים, כ 61 $ לאדם בקירוב לתשלום במקום).

   דמי כניסה

המחיר אינו כולל

   מיסי נמל מקומיים כ – 61$ לאדם

  טיפים לנותני השרותים


המסלול שקראתם הוא רק מסלול לדוגמא ממגוון המסלולים אותם אנחנו יכולים לבנות עבורכם, אז למה אתם מחכים? צרו קשר ותבנו טיול פרטי לגואטמלה כבר היום! 

כמו כן, חברת פולריס מונדי מציעה טיולים למגוון יעדים בעולם, כגוןטיול לדרום אמריקה, טיול לגואטמלה, טיולים לפטגוניה, טיול לפרו ועוד יעדים רבים בעולם. בואו לבנות את הטיול הבא שלכם איתנו

בואו לקבל השראה ממאמר על המסע לאגם אטיטלן הנמצא בחלק ההררי של דרום-מערב גואטמלה* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha


 

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

 
 

עיצוב ובניית אתרים